Juodumai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x50 cm
320,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 39347

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Esu kilusi iš Suvalkijos. Šis kraštas padarė mano kūrybai nemažą įtaką ir dabar semiuosi jėgų ir ramybės iš šios žemės. Beribis horizontas, lygumos, pievos ir arimai. Visa tai tapybos kalba atsiranda kūriniuose. 

Tuo metu, kai mokinausi meno mokykloje, labai užkabino abstrakcijos kryptis, su kuria artimiau susipažiau Vilniaus Dailės Akademijoje. Iki šiol ši kryptis man kaip beribis dangaus skliautas, neišsemiami klodai. Apjungiu peizažą ir abstrakciją į vienumą. Tai gamtos paslapties narpliojimas per mano vidinį pasaulį. Kartais iškyla žmogiškos formos, pavidalai ar gyvūnai.

Kūryboje naudoju sluoksnius. Dažai slepia tai, kas glūdi viduje. Vieną uždengia kitas. Man tai panašu į žmogaus gyvenimą. Jis krauna vieną patyrimą ant kito. Sluoksnis po sluoksnio atitolsta nuo tyros baltos spalvos.