Rūkas kalnuose

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 24x18 cm
320,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 38230

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Gimiau 1960-10-23 Vilniuje.

Baigęs vidurinę mokyklą pradėjau mokintis ir dirbti „Vaizdo“ spaustuvėje. Išlaikęs egzaminus, įgijau ofseto spaudėjo specialybę. 

1980 m. buvau pakviestas į Vilniaus Dailės instituto grafikos katedrą, kur dirbau mokymo meistru.

1987 m. baigiau Dailės instituto reklamos, parodų ir mažosios architektūros projektavimo katedrą. Dirbau reklamos srityje.

Nuo 1991 metų dirbu Vilniaus Dailės akademijoje grafikos laboratorijoje specialistu praktiniam studentų mokymui. Šiuo metu esu grafikos laboratorijos vedėjas.

Parodose dalyvauju nuo 1981 m. tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Darbai iškeliavę į daugelį pasaulio šalių.

Dirbau reklamos srityje, kūriau interjerus. Jau daug metų užsiimu grafika ir tapyba.