Kava dviems

Technika: Mišri technika, popierius
Dydis: 44x64 cm
770,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 192,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 34784

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Arūnas Vasiliauskas (gimė 1942 m.) yra kūrėjas, dailininkas, visuomenininkas, etnografas, akvarelistas. 

Arūnas mieliausiai renkasi jautrią akvarelės techniką ir gimtosios Lietuvos peizažus, kuriuose stengiasi perteikti mūsų pasaulio pusiausvyros trapumą ir akimirkos laikinumą, tačiau be jokios dramos, priešingai - kūriniai dvelkia ramybe, užtikrintumu ir išmintimi. Pasitikėjimu gamta. Turbūt gražiausia Arūno peizažuose tai, kad juose galima justi besimainančią šviesą, dangumi slenkančius debesis ir žolių siūravimą vėjyje - jie nėra statiški, juose puikiai užfiksuotas akimirkos jausmas, autorius tapyba perteikia ne tik spalvas ir formas, bet taip pat kvapus ir garsus.

Arūnas ilgus metus dėstė Šiaulių miesto pedagoginiame institute bei vaikų dailės mokykloje. Dirbo dailininku Šiaulių Aušros muziejuje, pirmininkavo Lietuvos dailininkų sąjungos Šiaulių skyriui.  Dėstė Šiaulių konservatorijoje (dabar Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija).

Iki šiol dalyvauja tarptautinėse parodose. Rengia personalines bei grupines parodas.

1996 m. dalyvavo Atlantos vasaros olimpinių žaidynių meninės dalies parodoje. 

A. Vasiliausko darbų yra įsigiję Lietuvos muziejai. Didelė jų dalis – privačiose Lietuvos ir užsienio kolekcijose. Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys