Laurie

Technika: Mišri technika - drobė
Dydis: 80x100 cm
770,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 192,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 34564

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Rebecca Đuran-Šilėnas (g. 1991.), prisistatanti kaip Bekki, yra menininkė iš Kroatijos. Savo paveiksluose ji atskleidžia kūrėjos požiūrį į dekonstruotą erdvę, kurioje ji atlieka dirigentės vaidmenį. Tai grožio, impulso, modernios estetikos ir spalvų šventės kolekcija.

Rebecca savo kūryboje spalvines dėmes derina su grafiniais, linijiniais elementais, žaidžia dėmių dydžiais ir kontrastais, tačiau visada išlaiko erdvės pojūtį, laisvės ir kontrolės pusiausvyrą, kompozicija visada išlieka dinamiška. Nors dailininkė naudoja akrilinius dažus, jais stengiasi išgauti akvarelinio lengvumo, perregimumo, išsiliejimų pojūtį. 

Jos paveiksluose atsispindi kontrolės, judėjimo ir laisvės pojūtis, paliekantis erdvės žiūrovui. Paveikslų pavadinimai tarsi papildoma kūrinio dalis, tačiau visko ji žiūrovui nepaaiškina, neatskleidžia, tai tik dar viena užuomina. Autorei svarbu palikti žiūrovui interpretacijos laisvę ir tokiu būdu savo kūriniui suteikti antrą gyvenimą.

Rebecca baigė magistro studijas Rijekos dailės akademijoje Kroatijoje ir Vilniaus dailės akademijoje. Dalyvavo grupinėse parodose Kroatijoje ir užsienyje. Nuo 2017 metų gyvena Vilniuje.

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai