Įkyrios mintys

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 90x90 cm
320,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 33997

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Giedrius Kuzmickas, diplomuotas dizaineris, baigęs pramoninį ir grafinį dizainą Vilniaus dailės akademijoje. Savo sukauptas meno, spalvų teorijos, kompozicijos ir estetikos žinias jis pritaiko dirbdamas leidybos dizaino, grafikos, reklamos, poligrafijos bei fotografijos srityse. Giedrius taip pat specializuojasi knygų ir žurnalų dizaine, dirbo vyriausiuoju dizaineriu tokiuose leidiniuose kaip Harper’s BAZAAR ir GEO Lietuva. 

Šalia tiesioginės profesinės veiklos, Giedrius jau daugelį metų neapleidžia ir tapybos, nuo kurios kadaise ir pradėjo meno studijas. Jo abstrakčios drobės visada pripildytos drąsių spalvų ir išraiskingos formų geometrijos. Paveikslams būdingos sodrios tekstūros, ne visada įprasti spalvų deriniai. Tai kūriniai, kurie lengvai randa savo vietą moderniame interjere, kur eksponuojami tiek pavieniai, tiek sudarant kompozicijas iš kelių drobių. Šiuo metu menininkas gyvena ir kuria Vilniuje. Jo darbai džiugina meno mylėtojus tiek Lietuvoje, tiek Europoje bei Japonijoje.

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija