Saurono pilis

Technika: Mišri technika - drobė
Dydis: 40x40 cm
195,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas. Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas. Paveikslus siunčiame į visą pasaulį! Apie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Menas ir dailė visą laiką buvo neatsiejama mano gyvenimo dalis, užaugau apsupta spalvų ir paveikslų, mano mama yra nedidelio miestelio dailės mokytoja / tapytoja, kuri pirmoji ir supažindino mane su drobe ir dažais. 

2014 metais baigiau VDA objektų dizaino specialybę, tačiau tapyba mano gyvenime ir kūryboje visada užėmė svarbią vietą – tai mano terapija. Visos kurtos mano abstrakcijos yra momentinės emocijos ir vidinių išgyvenimų vaisius. Kuriami paveikslai neturi scenarijaus ar ilgai puoselėtų eskizų krūvos, tai dažų, teptukų ir mano jausmų šokis ant drobės. Tai gali būti visiškas atsidavimas dažų, formos ir spalvos laisvei , bet gali būti ir kiek materialesnę formą įgavę vaizdiniai.

Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos