Mėlynasis pirmadienis 2

Technika: Mišri, popierius, 2014
Dydis: 58,5x58,5 cm
591,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 147,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Vaida yra baigusi Klaipėdos Verslo ir Technologijų Kolegiją (Kraštovaizdžio dizainas) ir Klaipėdos Universitetą (Kraštovaizdžio architektūra, miesto ir kaimo planavimas). Vaida dirbo kaip kraštovaizdžio dizainerė ir architektė daugiau nei dešimt metų. Į Airiją ji atvyko 2007-siais, kur studijavo Vaizduojamąjį meną (BA Honours Fine Art) Dublino Technologijų Institute (Dublin Institute of Technology), kurį sėkmingai pabaigė 2015-siais metais.

Dailininkė derina kelias atskiras meno sritis, tokias kaip tapyba, grafika, piešimas, fotografija, skulptūra ir instaliacija. Šiuo metu menininkė gyvena ir kuria Dubline (Airija), tačiau yra kilusi iš Klaipėdos (Lietuva).

Vienos is svarbiausių menininkės užduočių yra eksperimentuoti, derinti skirtingas meninės išraiškos priemones, bei siekti kuo efektyviau išreikšti dekoratyvines skirtingų meno rūšių funkcijas. Taip pat, jungiant skirtingus metodus, menininkė ieško mišrios technikos derinio, geriausiai atspindinčio jos idėjas.

“Mano interesas yra stebėti ir analizuoti kultūrinius, filosofinius ir aplinkosaugos klausimus bei suprasti juos. Atskirų meno sričių pagalba, panaudojant simbolizmą bei semiotikos kalbą, savo darbuose aš stengiuosi perteikti šiuolaikinio pasaulio, mitų ir fantazijos mišinį. Aš noriu išplėsti ribas tarp realybės ir vaizduotės: utopija, distopija, heterotopija, alchemija ir iliuzija - tai pagrindinės temos naudojamos mano darbuose.

Aš kalbu vizualiųjų menų kalba, nes mano manymu, menas yra priežastis ir būdas tyrinėti, svarstyti, mąstyti ir estetiškai išreikšti pasaulį, supantį mane.” – sako menininkė.