Žiemos radiniai

Technika: Aliejus, drobė, 2016
Dydis: 80x50 cm
500,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 125,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 19308

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Menininkė Aurelija Filipauskytė pradėjo kūrybinį kelią prieš 25 metus, surengus pirmą personalinę parodą. 

Nuo to laiko autorė pristatė 31 personalinę tapybos darbų parodą, dalyvavo daugiau nei 30 jungtinių parodų įvairiuose Lietuvos miestuose.  

Pradėjusi kaip portreto žanro atstovė, palaipsniui menininkė pasuko link iliustracijos. Netrukus atvirukų ir literatūros vaikams skirtų personažų gyvenimas persikėlė į didelį formatą ir įžengė į platųjį  pasaulį. Nauji darbai greitai tapo nuolatiniais meno galerijų parodų dalyviais, puošia  privačias galerijas ir viešas Lietuvos miestų erdves. Autorei pavyko išlaikyti savitumą, nenutraukti dialogo su savo žiūrovų ir likti ištikimai savo pagrindinei temai.Tylus aplinkos  stebėjimas, aplinkybių ir charakterių  analizė išlieka jos kūrybos akstinu. 

Kelių paskutinių metų tapybos darbai kviečia žiūrovus į nepaprastą kelionę po surrealistinį fantazijos pasaulį. Floros, faunos ir žmogaus bendros būties pasaka tyliai skleidžia savo kerus. Kviečiame galerijos lankytojus stebėti kartu šį nepaprastą kūrybinį nuotykį.