Nuojauta

Eglė Varna
Technika: Akrilas, drobė, 2016
Dydis: 82x92 cm
2 012,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 503,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 18734

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Tapymo menas - tai mąstymo menas. Toks galėtų būti šios dailininkės credo. Jos kūrybos tikslas - apmąstyti ir paveiksluose įgyvendinti išorinio pasaulio supratimą bei pateikti žiūrovui jo vaizdą per humoro prizmę.

Dailininkės tapybą apibūdina stilius, kuriam būdingas grįžimas prie to, kas buvo diskredituota, t.y. prie figūrinės tapybos, alegoriškumo, subjektyvumo, atvirų jausmų, psichologiškumo, simboliškumo ir siužetiškumo. Temos, dažnai susijusios su fizinės ir dvasinės žmogaus būties apmąstymu, atskleidžiamos per metaforą ir ironiją. Kūriniai - maži ir didesnio formato, - visi jie emociškai įkrauti, išsiskiria išraiškinga forma.

Spalva - tapybos pagrindas. Spalvų išdėstymas paveiksle iššaukia ypatingas emocijas, tai, ką būtų galima pavadinti paveikslo muzika. Dailininkė spalvų harmonijai išgauti kartais naudoja senųjų meistrų tapybos technikas, tokias kaip daugiasluoksnė tapyba ir lesiruotės. Spalvinga, jausminga ir metaforiška, ši kūryba perteikia tikrą mėgavimąsi iš naujo atrastomis apčiuopiamomis ir ekspresyviomis tapybos priemonėmis.