Spalvų abstrakcija

Technika: Aliejus, drobė, 2015
Dydis: 80x100 cm
770,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 192,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 18094

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Esu viena iš dabartinės kartos dailininkų, kurie brangina ir puoselėja gaivios laisvės pojūtį kūryboje. Mano tapyboje akivaizdus siekimas atsitraukti nuo materialaus kasdieninės realybės pasaulio į filosofinę metafizinę erdvę, kur teptuku nemėgdžioju konkrečios būties dalykų, o potėpiais, spalvų žaismu ir jų darna kuriu naują realybę.

Tai - saviraiškos kelias. Saviraiška nėra savitikslis dalykas. Negalima prarasti ryšio su žiūrovu, nes tuomet būtum tarsi rašytojas, kuris neatskleidžia savo minčių, o prirašytus lapus uždaro stalčiuje. Būtina tapybos ženklų sistema, kuri autoriaus mintis ir jausmus įtaigiai perteiktų žiūrovui. Mano ženklai - vizijos, simboliai, angelo, žvaigždėto paukščio motyvas ar pavasario žalumos smaragdu alsuojanti visatos erdvė... Tai nėra visiškai kitoks, negu mūsų pasaulis, nes žemė ir mes patys esam neaprėpiamos visatos dalis. Todėl paveiksluose randa vietos medžių, ežerų, sraunių upokšnių, žydinčių pievų motyvai, kuriuos bandau pakylėti iki rojaus kampelių suvokimo. Siekiu, kad gimtų sudvasinti minties ir sielos dialogo kūriniai.

Tikrovė - paslaptis. Manau, kad menininko svarbiausias tikslas praskleisti tikrovės paslapties skraistę ir eiti kartu su meno mylėtoju į nežinomą, o kartu tokį artimą, gal tik šeštuoju pojūčiu ar širdimi suvokiamą pasaulį.


Menininkė džiaugiasi, kad jos darbų yra įsigiję Lietuvos, Čekijos, Anglijos, Prancūzijos, Vokietijos meno gerbėjai.

Svarbiausios parodos:

2000 m. - Tarptautinė kvadrienalė Prahoje (scenovaizdžių ir kostiumų eskizai)
tais pačiais metais personalinė paroda Vilniuje „Kaukės“ (tapyba ir grafika)
2001 - Vilniaus dailės akademijos surengta paroda (kostiumų eskizai J. F. Gėtės „Faustui“)
2003 - paroda, skirta Vilniaus dailės akademijos 210 - osioms metinėms (scenografijos darbai)
2004 - Lietuvos animacinių filmų kūrėjų surengta paroda (darbai „Odisėjo“ filmui)
2007 - personalinė paroda Vilniuje „Lengvai, žaismingai“ (tapyba).